MUZODZIEŁKI

Projekt chwilowo zawieszony 😞
Wracamy niebawem!

„MUZODZIEŁKI”

„MUZODZIEŁKI” to zbiór zajęć muzycznych i teatralnych skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
W każdym tygodniu dzieci będą miały okazję wziąć udział w zajęciach artystycznych poprzez aktywną zabawę z czterema filmikami – dwa nagrania o tematyce muzycznej i dwa filmy oparte na zabawach teatralnych.

Co otrzymujesz?

Każdy pakiet to 4 odcinki (2 filmy oparte na zabawach teatralnych oraz 2 filmy oparte na zabawach muzycznych). Kupując pakiet masz dostęp do materiałów przez 30 dni bez żadnych limitów. Materiały możesz oglądać na naszej stronie w zakładce „MUZODZIEŁKI” niezależnie od miejsca i czasu!

Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Od wielu lat liczne badania ukazują pozytywny wpływ zajęć artystycznych na ogólny rozwój dzieci. Zajęcia artystyczne m.in. rozwijają wyobraźnię, doskonalą mowę, która staje się wyrazista i melodyjna, sprzyjają umuzykalnieniu, rozwijają umiejętności ruchowe oraz zwiększają poczucie własnej wartości.
„MUZODZIEŁKI” to projekt stworzony przez dwie specjalistki na co dzień pracujące z dziećmi w przedszkolach, szkołach i ośrodkach kultury:

Monika Sowińska – nauczyciel rytmiki, muzyk, kompozytor piosenek i utworów dla dzieci.
Od dwudziestu lat prowadzę zajęcia rytmiki, kształcenia słuchu, fortepianu i improwizacji fortepianowej oraz interpretacji ruchowej muzyki z dziećmi. Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym jest mi szczególnie bliska. To właśnie proces umuzykalniania dzieci tej grupy wiekowej stał się inspiracją do moich poszukiwań i działań twórczych. W swojej pracy wykorzystuję różne metody umuzykalniania oraz program autorski, który powstawał na przestrzeni 20 lat praktyki i zaowocował licznymi kompozycjami instrumentalnymi, wokalno -instrumentalnymi, ruchowymi jak i scenariuszami.

Izabela Stafecka – psycholog, pedagog teatru, aktorka.
Od dziesięciu lat prowadzę zajęcia teatralne z dziećmi od 3 roku życia i młodzieżą. Jestem również psychologiem dziecięcym, prowadzę terapie indywidualną i grupową. Połączenie wiedzy psychologicznej i warsztatu aktorskiego pozwoliły stworzyć mi autorski program edukacji artystycznej, który poprzez zabawę uczy i rozwija.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.