WEBINARY

Webinary

Zapraszam Państwa na spotkania ON-LINE.


Podczas spotkań prezentuję w sposób praktyczny moje kompozycje i pomysły zabaw z muzyką. Do każdego spotkania dołączone są materiały pomocnicze w formie SKRYPTU PDF oraz nagrań MP3. Dzięki temu istnieje możliwość utrwalenia poznanego materiału oraz wsparcia podczas pracy/zabawy. Wszystkie prezentowane Państwu materiały dopracowane są w praktyce. Treści przeznaczone są do działań z dziećmi zarówno w przestrzeni przedszkolnej/szkolnej jak i domowej.
Materiały kieruję przede wszystkim do grona NAUCZYCIELI pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz RODZICÓW. Spotkania odbywają się na platformie Webinarowej, dzięki której mamy możliwość interakcji.

Poniżej lista dostępnych spotkań.

Filters Sort results
Reset Apply

Aby skorzystać z Webinaru wystarczy aktualna wersja przeglądarki internetowej (polecamy: CHROME, FIREFOX, OPERA) oraz urządzenie z łączem internetowym (smartfon lub komputer).

Po zakupie biletu Państwa miejsce zostanie zarezerwowane. W przeciągu 24h zostanie wysłane zaproszenie na Webinar, które należy zaakceptować. W dniu spotkania system automatycznie wyśle Państwu przypomnienie z linkiem, który umożliwi przyłączenie się do spotkania. Do zobaczenia!

Wyświetlanie jednego wyniku